Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
74

Wazon lata 60. XX w.

Zakład Porcelany Stołowej "Wałbrzych" w Wałbrzychu

porcelana malowana, 27 x 8,5 x 8,5 cm

na spodzie znak wytwórni pod szkliwem

Cena wylicytowana: 900
Estymacja: 1 000 - 1 500
Stan zachowania
- na rancie wlewu zabrudzenie podszkliwne

ID: 68643