Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
68

Zbigniewa Śliwowska-Wawrzyniak (1931 Rajowice - 2003 Wałbrzych) lata 60. XX w.

Wazon Calypso

porcelana, natrysk, 35 x 13,5 x 11 cm

na spodzie stempel (nieczytelny)

Cena wylicytowana: 500
Estymacja: 600 - 900
Stan zachowania
- delikatne zarysowania, przebarwienia malatury

ID: 66285