Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
67

Wazon lata 60. XX w.

Zakłady Porcelitu w Chodzieży

porcelit, natrysk, 21 x 18 x 11 cm

na spodzie znak wytwórni pod szkliwem

Cena wylicytowana: 1 000
Estymacja: 1 000 - 1 600
Stan zachowania
- delikatne pęknięcie na rancie wlewu

ID: 69143