Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
65

Zestaw do kawy lata 60. XX w.

Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt" w Katowicach, proj. Zygmunt Buksowicz

porcelana malowana, złocenie, w skład zestawu wchodzą: dzbanek (25 x 20 x 15 cm), cukiernica (13,5 x 11 x 11 cm), mlecznik (12 x 11 x 10 cm), cztery filiżanki (6 x 11 x 10 cm) oraz cztery spodki (2 x 15 x 15 cm)

Cena wylicytowana: 6 500
Estymacja: 4 500 - 7 000
Stan zachowania
- zabrudzenia w masie porcelany, ubytek i pękniecie na rancie jednaj z filiżanek

ID: 68635