Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
64

Wazon, wzór L lata 60. XX w.

Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt" w Katowicach, proj. Zygmunt Buksowicz

porcelana, natrysk, złocenie, 22 x 10 x 10 cm

na spodzie znak wytwórni, stempel: 'Ręcznie malowane', wypis: '"L"'

Cena wylicytowana: 2 200
Estymacja: 1 800 - 2 400
Stan zachowania
- przetarcia na złoceniach

ID: 68294