Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00
61

Wazon zwór AW lata 60. XX w.

Wytwórnia Wyrobów Ceramicznych "Steatyt" w Katowicach, proj. Zygmunt Buksowicz

porcelana, natrysk, 53,5 x 45 x 10 cm

na spodzie znak wytwórni oraz wypis: '„AW“'

Cena wylicytowana: 8 500
Estymacja: 6 000 - 9 000
Stan zachowania
- ubytek przy wlewie

ID: 68859