Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00

Stefan Kniat (1914 Oborniki Wielkopolskie - 1990 Oborniki Wielkopolskie) 1957-84

Zestaw paterek dekoracyjnych

ceramika szkliwiona, średnice paterek od 16,5 do 20,5 cm

na spodzie każdej paterki ryte w masie: 'S. Kniat | data roczna | Polska'

Cena wylicytowana: 2 000
Estymacja: 3 000 - 5 000
Stan zachowania
- ubytek na rancie jednej z paterek, delikatne przetarcia

ID: 69145