Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00

Stanisław Szyba (1935-2007) lata 60. XX w.

Wazon

ceramika szkliwiona, 11 x 7,5 x 7,5 cm

sygnowany na spodzie ołówkiem: 'Stanisław Szyba'

Cena wylicytowana: 1 600
Estymacja: 2 000 - 2 600
- kolekcja Ireny Huml

ID: 63534