17, 18 i 19 czerwca zmiana godzin otwarcia galerii. ×

Design. Sztuka wnętrza (wyniki)

16 kwietnia 2019, godz. 19:00

Zestaw wypoczynkowy lata 70. XX w.

drewno, tkanina, w skład zestawu wchodzą: kanapa (82 x 177 x 77 cm), fotel (80 x 81 x 72 cm)

Cena wylicytowana: 10 000
Estymacja: 11 000 - 14 000
Stan zachowania
- po renowacji

ID: 68602