Design. Sztuka wnętrza - pierwsze obiekty

11 kwietnia 2019, godz. 19:00
305

Alicja Wyszogrodzka (ur. 1928) 1957

Projekt tkaniny "Lampy"

akwarela, tusz/papier, 49 x 41,5 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Gutkowska-Wyszogrodzka | 1968', 'Projekt: Gutkowska Alicja | raportowanie i wykonanie na czysto | Gawrońska Zofia', poniżej pieczęć: 'Instytut Wzornictwa Przemysłowego | Zakład Druku Tkanin | Warszawa, ul. Długa Nr 10 | tel. 6-34-61' oraz dopisek: ' 65/57'

ID: 67687