Design. Sztuka wnętrza - pierwsze obiekty

11 kwietnia 2019, godz. 19:00
304

Zbigniew Horbowy (ur. 1935) 1991

Forma dekoracyjna

szkło, 47,5 x 8 x 8 cm

sygnowany i datowany na spodzie grawerem: 'HORBOWY | 1991'

ID: 60092