Sztuka Rosyjska: Ikony • Rzemiosło • Malarstwo (wyniki)

2 kwietnia 2019, godz. 19:00
85

Podstawka pod szklankę 1908-1926

Moskwa

srebro, waga: 125 g, próba: '84', 10,5 x 11 cm

na spodzie i przy uchwycie znaki złotnicze: moskiewska punca probiercza, próba srebra, złotnik 'IW' (pisane cyrylicą), repunca polska

wewnątrz złocona

Cena wylicytowana: 400
Estymacja: 700 - 1 000

ID: 68176