Sztuka Rosyjska: Ikony • Rzemiosło • Malarstwo (wyniki)

2 kwietnia 2019, godz. 19:00
83

Podstawka pod szklankę 1899-1908

Moskwa

srebro, waga: 123 g, próba: '84', 10 x 10,5 cm

na spodzie i korpusie znaki złotnicze: moskiewska punca probiercza z inicjałami probierza 'IL' (pisane cyrylicą) - Iwan Sjergiejewicz Lebiedkin, złotnik 'W.T.S.' (pisane cyrylicą) - W. T. Sokołow (czynny od około poł. XIX w. - 1908)

wnętrze złocone

Cena wylicytowana: 400
Estymacja: 700 - 1 000

ID: 68178