Sztuka Rosyjska: Ikony • Rzemiosło • Malarstwo (wyniki)

2 kwietnia 2019, godz. 19:00
50

Ukrzyżowanie XVIII/XIX w.

Rosja

brąz złocony, 7 x 5 cm (w świetle oprawy)

Cena wylicytowana: 1 700
Estymacja: 2 000 - 4 000

ID: 68093