Sztuka Rosyjska: Ikony • Rzemiosło • Malarstwo (wyniki)

2 kwietnia 2019, godz. 19:00

Rosja 2 poł. XIX w.

Ikona - Matka Boska Życiodajnego Źródła

tempera/deska, 17,5 x 13,5 cm

Cena wylicytowana: 1 500
Estymacja: 2 000 - 4 000
Stan zachowania
spękania warstwy malarskiej

ID: 66912