Sztuka Rosyjska: Ikony • Rzemiosło • Malarstwo (wyniki)

2 kwietnia 2019, godz. 19:00

Rosja 2 poł. XIX w.

Ikona - Matka Boska Fiodorowska

tempera/deska, 30 x 25 cm

Cena wylicytowana: 2 200
Estymacja: 3 000 - 5 000
Stan zachowania
po konserwacji

ID: 66913