École de Paris (wyniki)

14 maja 2019, godz. 19:00
65

Jakub Zucker
(1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

"Dziewczynka pisząca list"

olej/tektura, 38,5 x 48,5 cm

sygnowany p.d.: 'J. ZUCKER'

Cena wylicytowana: 28 000
Estymacja: 12 000 - 18 000
- Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 54 (il.)

ID: 70168