École de Paris (wyniki)

14 maja 2019, godz. 19:00
62

Marie Vorobieff Marevna
(1982 Czeboksary, Rosja - 1984 Londyn)

Portret Szkota, 1974 r.

olej/płyta pilśniowa, 122 x 84 cm

sygnowany l.d.: 'MAREVNA 74'

Cena wylicytowana: 16 000
Estymacja: 20 000 - 35 000
- spuścizna po artystce

ID: 67558