Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00
56

Edyta Mądzelewska
(ur. 1988, Warszawa)

Czarno-Białe wspomnienia, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)

Cena wylicytowana: 1 100
Już w młodym wieku zaczęła wystawiać swoje obrazy w galeriach, brać udział w konkursach, projektować i tworzyć rzeźby z drewna oraz kory. W wieku 18 lat wyjechała do Włoch, wiele z jej twórczości do 2012 zostało w prywatnych zbiorach właśnie w tym kraju. Obserwacja człowieka, natury , Boga oraz zachowań teraźniejszych ludzi w podwójnym sensie są przelewane na płótno. Wiele ze szczegółów kryje sens całej historii nie do końca zrozumiałej na pierwszy rzut oka.

ID: 66836