Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00
54

Mateusz Machalski
(ur. 1989)

Portret Alfreda, 2014 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm

Cena wylicytowana: 500
Studiował na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie (2009-14). Studia ukończył z wyróżnieniem rektorskim. Pięciokrotny Stypendysta Ministra Kultury. Laureat stypendium „Młoda Polska”. Członek rady programowej Międzynarodowego Biennale Plakatu. Członek zarządu Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej oraz organizacji ATypI (AssociationTypographique Internationale). Laureat nagrody „The best of Design 2018” Klubu Twórców Reklamy.

ID: 66834