Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00
44

Beata Kwaśnica
(ur. 1999)

Pasta la vista, baby, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm

Cena wylicytowana: 500
Studentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Form Przemysłowych. Stypendystka Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w kategorii plastycznej. Laureatka Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Moja Przygoda w Muzeum” w 2016 roku.

ID: 66824