Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Katarzyna Kukuła
(ur. 1987, Katowice)

Oświecenie, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm

Cena wylicytowana: 900
Odkąd pamięta, jej domem był las, stamtąd czerpała inspiracje i spokój ducha. Już od młodości jej mama słyszała od ludzi, że jej córka jest urodzoną malarką. Z jej wyboru losy splotły się tak, że trafiła na ASP w Krakowie. W 2012 roku po zakończeniu Akademii wygrała Najlepszy Dyplom ASP w Polsce (nagroda rektorów). Tak rozpoczyna się kariera Kuki Kukuły.

ID: 66822