Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Marta Kiniewicz
(ur. 1974)

Kraina szczęśliwości – Dzieci, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

Cena wylicytowana: 3 000
Absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. Praca magisterska, pt.: „Pałac w Falentach” pod kierunkiem prof. dr hab. Tadeusza Stefana Jaroszewskiego. Ukończyła studia magisterskie w Instytucie Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej (2014–2016). Praca magisterska teoretyczna pod kierunkiem dr Magdaleny JanotyBzowskiej na temat malarstwa monochromatycznego, pt.: „Poetyka en grisaille”. Dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. dr hab. Joanny Stasiak, pt. „Kraina szczęśliwości”. Wystawa indywidualna w Galerii Apteka Sztuki w Warszawie w lutym 2018 roku.

ID: 66814