Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Magdalena Kazimierska
(ur. 1969)

Z cyklu 'kwiat w środku' - tulipany, krata blue, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm

Cena wylicytowana: 500
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (Wydział Malarstwa, pracownia prof. Jana Tarasina, drugi kierunek na Wydziale Scenografii). Od niemal 20 lat artystka maluję swój cykl o nazwie „kwiat w środku”. Obecnie zbiór liczy kilkaset obrazów wykonanych w technice olej na płótnie. Od kilku lat powstają także duże obrazy o tematyce: przestrzeń, pejzaż, miasto. Malarka stworzyła też kilkadziesiąt portretów mężczyzn, twórców pokolenia.

ID: 66811