Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Katarzyna Karpowicz
(ur. 1985, Kraków)

Szepty i róże, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm

Cena wylicytowana: 8 500
W 2005 r. ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie i zaczęła studia na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP. Do 2008 studiowała w pracowni prof. Grzegorza Bednarskiego. Obecnie studiuje na V roku w pracowni prof. Leszka Misiaka.

ID: 66809