Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Katarzyna Karpowicz
(ur. 1985 r., Kraków)

Szepty i róże, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm

Cena wylicytowana: 8 500
W 2010 roku ukończyła studia na wydziale Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom zrealizowała w pracowni Prof. Leszka Misiaka. Zrealizowała kilkanaście wystaw indywidualnych, oraz kilkadziesiąt zbiorowych w kraju i za granicą. W 2017 i 2018 roku została wyróżniona drugim miejscem w rankingu Kompas Młodej Sztuki.

ID: 66809