Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Anita Kałuża – Sitnik
(ur. 1979)

Szept jesieni, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm

Cena wylicytowana: 500
Od ponad 20 lat zawodowo zajmuję się malarstwem sztalugowym, prowadząc własną pracownię. Swój warsztat doskonali, wykonując kopie najwybitniejszych malarzy minionych czasów. Obrazy stara się malować w technikach historycznych, odpowiednich dla danego okresu. W twórczości inspiruje ją światło i kolor oraz to, co dookoła… drzewa, natura, ludzie i ich emocje.

ID: 66807