Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Anna Jarzymowska
(ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 110 cm

Cena wylicytowana: 2 200
Urodzona w Rybniku studentka ASP w Katowicach, praca pod kierunkiem prof. Ireneusza Walczaka. Zajmuje się głównie malarstwem mało- i wielkoformatowym. Działa także w przestrzeni miejskiej pod pseudonimem MiszmasZ. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, twórczyni licznych murali. W jej malarstwie kluczową rolę odgrywa podświadomość. Obraz powstaje jako odpowiedz na wewnętrzne impulsy i jest czysto intuicyjnym zapisem.

ID: 66805