Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Patryk Gmerek
(ur. 1998, Częstochowa)

Lekcja anatomii – Interpretacja, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 150 cm

Cena wylicytowana: 900
Student Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku grafika.

ID: 66800