Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Rafał Gawlik
(ur. 1989, Dębica)

Imponderabilia 2, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm

Cena wylicytowana: 1 100
Absolwent Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Pastelistów (PGE) oraz Międzynarodowego Związku Stowarzyszeń Pastelistów (IAPS). Brał udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce, m. in. w Galerii Szyb Wilson w Katowicach, Galerii Pod Baranami w Krakowie, Dworku Sierakowskich w Sopocie oraz w Muzeum Narodowym w Krakowie. Zaangażowany w projekt 'Artbox Project' pokazuje swoje prace również za granicą, m. in. w Bazylei czy Nowym Jorku.

ID: 66798