Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Edward Dwurnik
(1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Tulipany, 2017 r.

olej/płótno, 30 x 24 cm

Cena wylicytowana: 10 000

ID: 66796