Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Jakub Czyszczoń
(ur. 1983, Koszalin)

Bez tytułu, 2016-18 r.

olej, pragmenty roślin/papier naklejony na płótno, 40 x 30 cm

Cena wylicytowana: 3 200
Mieszka i pracuje w Poznaniu. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Rezydent 18th Street Art Centre w Santa Monica, Los Angeles, Kalifornia (2012-2013). Stypendysta Funduszu Wyszechradzkiego, Banska St_a_nica Contemporary (2013). Brał udział, min. w pokonkursowej wystawie 9. edycji Konkursu Malarskiego im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i w Łodzi (2009). Doktorant Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Współprowadzi 3. Pracownię malarstwa: Praktyki postmedialne na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów w Akademii Sztuki w Szczecinie.

ID: 66794