Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Bartosz Czarnecki
(ur. 1988, Elbląg)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 45 cm

Cena wylicytowana: 1 400
Urodzony w Elblągu absolwent Liceum Plastycznego w Krośnie i Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Studiował w pracowniach prof. ASP Grzegorza Bednarskiego i prof. ASP Marka Szymańskiego (dyplom w 2013 r.). Laureat stypendium twórczego Janiny Kraupe-Świderskiej, stypendium „Grazella” im. Anny Marii Siemieńskiej, stypendium Ministra Kultury oraz stypendium „Sapere Auso”. Uczestnik międzynarodowych targów rysunku ‘Foire Internationale du dessin’ w Cité Internationale des Arts w Paryżu. Autor wystaw indywidualnych (Kraków, Warszawa). Brał udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i projektowaniem plakatu.

ID: 66793