Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Michał Cygan
(ur. 1989, Wadowice)

Lodowisko, 2016 r.

akryl, olej, technika własna/płótno, 80 x 120 cm

Cena wylicytowana: 1 500
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (2011 ̶ 16), Wydział Artystyczny: Grafika Warsztatowa (Pracownia Wklęsłodruku u prof. Jana Szmatlocha, pracownia malarstwa u prof. K. Cieślika). Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni Grafiki Cyfrowej u prof. Adama Romaniuka.

ID: 66792