Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Monika Chlebek
(ur. 1986)

Bez tytułu, 2015 r.

olej/płótno, 20 x 20 cm

Cena wylicytowana: 1 500
Polska malarka i rysowniczka. Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych im. Józefa Czapskiego w Krakowie (2002-06). Studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (2006-11), dyplom w pracowni prof. Leszka Misiaka. Artystka zajmuje się głównie malarstwem, rysunkiem i kolażem. Mieszka i pracuje w Krakowie.

ID: 66790