Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)

20 lutego 2019, godz. 19:00

Magdalena Bielesz
(ur. 1977)

Bez tytułu, 2016 r.

olej/płótno, 90 x 65 cm

Cena wylicytowana: 1 600
Urodzona w Warszawie malarka, autorka instalacji, obiektów, rysunków, filmów. Absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie — dyplom w Gościnnej Pracowni Leona Tarasewicza (2002). Mieszka i pracuje w Warszawie. Ma na swoim koncie liczne wystawy w kraju i za granicą.

ID: 66784