Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

26 lutego 2019, godz. 19:00

Pierścionek art déco lata 20.-30. XX w.

Wiedeń

złoto pr. "4" ( 0,585), srebro, 3 diamenty ł. ~ 0,45 ct H/VS-Si, masa: 3,34 g, sygn.: "B.O."; rozmiar: 15*

Cena wylicytowana: 5 000
Estymacja: 8 000 - 10 000
Stan zachowania
2 diamenty uszkodzone

ID: 67149, DB-5959