Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

26 lutego 2019, godz. 19:00

Pierścionek-obrączka w typie Buccellati 2 poł. XX w.

złoto pr. 0,750, 34 diamenty w szlifach 8/8 ł. ~ 0,49 ct H/VS-Si, 3 szmaragdy, masa: 7,33 g; rozmiar: 13*

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 5 000 - 8 000
Stan zachowania
3 szmaragdy uszkodzone mechanicznie

ID: 67196, DB-6022