Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Pierścionek pocz. XX w.

Austria

złoto pr. "4", srebro, grawerowanie, 1 szafir ~ 1,00 ct, 2 diamenty ł. ~ 0,10 ct I-J/Si, masa:2,17 g,; rozmiar: 20*

Estymacja: 6 000 - 8 000
Stan zachowania
1 diament z naturalnym uszkodzeniem

ID: 67156, DB-5966