Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Kolczyki 1 poł. XX w.

złoto pr "3", srebro, 2 szafiry ł.~ 3,50 ct, 26 diamentów ł.~ 0,80 ct J-K/Si-P, masa: 4,36 g; wym.: 1,8 x 1,3 cm

Estymacja: 15 000 - 20 000
Stan zachowania
część diamentów uszkodzona

ID: 67131, DB-5882