Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Pierścionek art déco lata 20.-30. XX w.

złoto pr. ~ 0,580, srebro, 1 szafir ~ 8,00 ct, 19 diamentów w różnych szlifach ł. ~ 0,60 ct H-J/VS-P, 6 rozet diamentowych, grawerowanie, masa: 6,76 g; rozmiar: 16*

Estymacja: 12 000 - 16 000
Stan zachowania
5 diamentów uszkodzonych

ID: 67180, DB-6004