Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Kolczyki 1 poł. XX w.

złoto, srebro, 20 diamentów ł. ~ 1,00 ct, masa: 3,34 g; wym.: 1,5 x 1,8 cm

Estymacja: 8 000 - 12 000
Stan zachowania
3 diamenty uszkodzone

ID: 67138, DB-5922