Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Brosza pocz. XX w.

Austria

złoto pr. "4", srebro, 1 szafir ~ 0,40 ct, 10 diamentów ł. ~ 1,20 ct I-J/Si-P, masa: 3,64 g; wym.: 3,3 x 1 cm

Estymacja: 9 000 - 13 000
Stan zachowania
2 diamenty z naturalnymi uszkodzeniami

ID: 67158, DB-5968