Biżuteria Kolekcjonerska

26 lutego 2019, godz. 19:00

Pierścionek 1 poł. XX w.

złoto pr.~ 0,585 , 1 diament ~ 0,50 ct J/P , rozety diamentowe, masa: 3,40 g, rozmiar: 18*

Estymacja: 6 000 - 8 000
Stan zachowania
diament posiada naturalną szczelinę

ID: 67127, DB-5726