19 marca 2019, godz. 19:00

Mateusz Majchrzak
(ur. 1997, Oborniki)

The Choice, 2017 r.

akryl, olej, tempera/płyta, 160 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MATEUSZ MAJCHRZAK | THE CHOICE 2017'

Cena wylicytowana: 1 400
Ukończył Liceum Plastyczne z dyplomem w 2017. Obecnie student Katedry Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Prace wystawiał między innymi w Poznaniu, Koszalinie czy Lublinie. Został wyróżniony w konkursach jak Biennale Figur Ciała czy Biennale Malarstwa i Rysunku. W 2017 roku otrzymał I Nagrodę Biennale Aranżacji Przestrzeni w Warszawie.

ID: 68222