19 marca 2019, godz. 19:00

Wojciech Bański
(ur. 1993, Elbląg)

Sin, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 140 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański, 2017, olej na płótnie, Warszawa'

Cena wylicytowana: 1 000
Autor ponad sześciu wystaw indywidualnych oraz zbiorowych organizowanych w kraju i za granicą. Obecnie Student V roku na wydziale malarstwa w ASP w Warszawie w pracowni prof. Stanisława Baja i mgr Aleksandra Ryszki. W swojej twórczości bazuje na kreowaniu znaków o charakterze biologicznym i zoomorficznym.

ID: 68050