19 marca 2019, godz. 19:00

Katarzyna Kombor
(ur. 1988, Ciechanowiec)

Deja vu II, 2019 r.

akryl/płótno, 130 x 110 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATARZYNA KOMBOR | "Deja vu" | 2019'

Cena wylicytowana: 2 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Zajmuje się malarstwem akrylowym, olejnym oraz ceramiką. Wybrane wystawy zbiorowe: Opus Duarum, Titanikas Galerija, Wilno (2018), Dyplomy 2017, Galeria Neon we Wrocławiu (2017), Kunstzug – Dresden- Görlitz- Breslau, Kunstakademie Dresden Oktogon, Drezno (2016), Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2016), Konfrontacje Sztuki 2016, Galeria Test , Warszawa (2016), 10. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń(2016), VII Ogólnopolski Konkurs Malarski "Triennale z Martwą naturą", Galeria BWA, Sieradz (2015), 95C Festiwal Wysokich Temperatur – ceramika, rzeźba, szkło, Wrocław, (2015) Wystawy indywidualne: Florum, Macondo, Wrocław (2018) , Aura ,Galeria Sztuki Współczesnej RCK, Racibórz. (2015 )

ID: 68399