19 marca 2019, godz. 19:00

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Kolory wody, 2019 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW'

Cena wylicytowana: 1 900

ID: 68337