19 marca 2019, godz. 19:00

Edyta Kwiatkowska
(ur. 1994, Krotoszyn)

Dylemat, 2018-19 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2018 | 2019'

Cena wylicytowana: 5 500
Studentka Politechniki Łódzkiej na kierunku Włókiennictwo. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych na tle krajowym oraz międzynarodowym. Jej twórczość przejawia się w takich dziedzinach jak: malarstwo, kostiumografia, projektowanie i realizacja ubioru.

ID: 68401