19 marca 2019, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Ufność, 2019 r.

akryl/płótno, 100 x 140 cm

sygnowany p.d.: 'Ruciak S.'

Cena wylicytowana: 4 000

ID: 68456