14 marca 2019, godz. 19:00
51

Michał Wręga / SEPE
(ur. 1982, Warszawa)

"Homeless Angels 5", 2016 r.

technika mieszana/płyta, 50 x 40 cm

sygnowany p.d.: 'S E P E'

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'sepe | 2016 | "Homeless | Angeles 5"'

Cena wylicytowana: 1 500
Estymacja: 1 800 - 3 500
Michał Wręga, znany jako SEPE, od 1996 związany jest ze sztuką graffiti i polską sceną street artu. Ukończył grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w 2009, jest też absolwentem Wydziału Architektury Krajobrazu na SGGW w Warszawie. Jego warsztat artystyczny kształtował się na tradycyjnym graffiti, sięgającym korzeniami ilustracji książkowych, a także na studiach grafiki i plakatu. SEPE szuka swojego indywidualnego języka sztuki, kompilując zaczerpnięte inspiracje w twórczości na papierze, płótnie i murach. Jego prace można zobaczyć na murach architektury takich miast jak: Monachium, Berlin, Lille, Praga, Lucerna, Oslo, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Katowice.

ID: 67352